š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Safavieh Antiquity At522q Wool Rug
| Collection: | Safeh |
|---|---|
| Colors: | Red, Yellow, Blue |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 80% Wool / 20% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Southwestern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |
Select Title
From $111.65
Original: $319.00
-65%Safavieh Antiquity At522q Wool Rugā
$319.00
$111.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Safeh |
|---|---|
| Colors: | Red, Yellow, Blue |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 80% Wool / 20% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Southwestern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |





















