š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Safavieh Antiquity At860f Wool Rug
| Collection: | Safeh |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100 % Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Wool |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $104.65
Original: $299.00
-65%Safavieh Antiquity At860f Wool Rugā
$299.00
$104.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Safeh |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100 % Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Wool |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |





















