š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Safavieh Antiquity At507q Wool Rug
| Collection: | Safeh |
|---|---|
| Colors: | Red, Ivory |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 80% Wool / 20% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Southwestern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |
Select Title
From $55.65
Original: $159.00
-65%Safavieh Antiquity At507q Wool Rugā
$159.00
$55.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Safeh |
|---|---|
| Colors: | Red, Ivory |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 80% Wool / 20% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Southwestern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |





















