š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Barclay Butera Equestrian Ivory Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Leather / Warp: Leather / Warp: Felt |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Felt |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $559.65
Original: $1,599.00
-65%Barclay Butera Equestrian Ivory Indoor Area Rug - Clearanceā
$1,599.00
$559.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Leather / Warp: Leather / Warp: Felt |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Felt |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























