š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Barclay Butera Medley Blanket Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Blanket |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Hair On Hide / Warp: Hair On Hide |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
| Price Range: | $$$$$ (Premium) |
$178.15
Original: $509.00
-65%Barclay Butera Medley Blanket Indoor Area Rug - Clearanceā
$509.00
$178.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Blanket |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Hair On Hide / Warp: Hair On Hide |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
| Price Range: | $$$$$ (Premium) |























