š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Barclay Butera Medley Brindle Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Brindle |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Hair On Hide / Warp: Hair On Hide / Warp: Woolen Cloth |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $524.65
Original: $1,499.00
-65%Barclay Butera Medley Brindle Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$1,499.00
$524.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Brindle |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Hair On Hide / Warp: Hair On Hide / Warp: Woolen Cloth |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |























