š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Barclay Butera Medley Ink Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Teal |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Hair On Hide / Warp: Hair On Hide / Warp: Woolen Cloth |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
$1,799.00
Barclay Butera Medley Ink Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$1,799.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Teal |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Hair On Hide / Warp: Hair On Hide / Warp: Woolen Cloth |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |























