š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Calvin Klein Agadir Beige Shag Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Beige |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 61% Wool / Face: 39% Rayon / Warp: 61% Wool / Warp: 39% Rayon |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.87" |
| Styles: | Shag & Flokati |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.87" |
Select Title
From $83.65
Original: $239.00
-65%Calvin Klein Agadir Beige Shag Indoor Area Rug - Clearanceā
$239.00
$83.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Beige |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 61% Wool / Face: 39% Rayon / Warp: 61% Wool / Warp: 39% Rayon |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.87" |
| Styles: | Shag & Flokati |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.87" |























