š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Calvin Klein CK005 Enchanting Grey Beige Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Gray Beige |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: High Pile / Warp: High Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.36" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Select Title
From $101.15
Original: $289.00
-65%Calvin Klein CK005 Enchanting Grey Beige Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$289.00
$101.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray Beige |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: High Pile / Warp: High Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.36" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |























