š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Calvin Klein CK022 Infinity Rust Multicolor Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Rust Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 66% Polypropylene / Face: 34% Polyester / Warp: 66% Polypropylene / Warp: 34% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $230.65
Original: $659.00
-65%Calvin Klein CK022 Infinity Rust Multicolor Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$659.00
$230.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Rust Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 66% Polypropylene / Face: 34% Polyester / Warp: 66% Polypropylene / Warp: 34% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























