š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Calvin Klein CK042 Billows Ivory Black Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% New Zealand Wool / Warp: 100% New Zealand Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
Select Title
From $95.55
Original: $273.00
-65%Calvin Klein CK042 Billows Ivory Black Modern Indoor Area Rugā
$273.00
$95.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% New Zealand Wool / Warp: 100% New Zealand Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |























