š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Calvin Klein CK044 Wander Ivory Grey Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Blend of Wool and Rayon / Warp: Blend of Wool and Rayon |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $71.05
Original: $203.00
-65%Calvin Klein CK044 Wander Ivory Grey Modern Indoor Area Rugā
$203.00
$71.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Blend of Wool and Rayon / Warp: Blend of Wool and Rayon |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























