š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Calvin Klein Home Loom Select Neutrals Buff Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Buff |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% New Zealand Wool / Warp: 100% New Zealand Wool / Warp: Cotton and Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $262.15
Original: $749.00
-65%Calvin Klein Home Loom Select Neutrals Buff Indoor Area Rug - Clearanceā
$749.00
$262.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Buff |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% New Zealand Wool / Warp: 100% New Zealand Wool / Warp: Cotton and Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























