š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Calvin Klein Home Lunar Beige Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Beige |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Luxcelle / Warp: 100% Luxcelle / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
$199.15
Original: $569.00
-65%Calvin Klein Home Lunar Beige Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$569.00
$199.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Beige |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Luxcelle / Warp: 100% Luxcelle / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























