š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Calvin Klein Home Lunar Pewter, Foal, Klein Blue, Storm Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Medium Gray, Foal, Klein Blue, Storm |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Luxcelle / Warp: 100% Luxcelle / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Price Range: | $$$$$ (Premium) |
$164.15
Original: $469.00
-65%Calvin Klein Home Lunar Pewter, Foal, Klein Blue, Storm Indoor Area Rug - Clearanceā
$469.00
$164.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Medium Gray, Foal, Klein Blue, Storm |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Luxcelle / Warp: 100% Luxcelle / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Price Range: | $$$$$ (Premium) |























