š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Calvin Klein Home Northwest Grey Contemporary Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Bovine Leather / Warp: 100% Bovine Leather / Warp: Felt |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Felt |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
$3,365.81
Calvin Klein Home Northwest Grey Contemporary Indoor Area Rug - Clearanceā
$3,365.81
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Bovine Leather / Warp: 100% Bovine Leather / Warp: Felt |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Felt |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |























