š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Calvin Klein Home Prairie Beige Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Beige |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Hair On Hide / Warp: 100% Hair On Hide |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $153.65
Original: $439.00
-65%Calvin Klein Home Prairie Beige Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$439.00
$153.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Beige |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Hair On Hide / Warp: 100% Hair On Hide |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























