š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Calvin Klein Home Tobiano Silver Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Silver Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 79% Polyester / Face: 21% Cotton / Warp: 79% Polyester / Warp: 21% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $160.65
Original: $459.00
-65%Calvin Klein Home Tobiano Silver Modern Indoor Area Rugā
$459.00
$160.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Silver Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 79% Polyester / Face: 21% Cotton / Warp: 79% Polyester / Warp: 21% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























