š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Calvin Klein Home Urban Biscuit Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Biscuit |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 80% Wool / Face: 20% Nylon / Warp: 80% Wool / Warp: 20% Nylon / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $96.25
Original: $275.00
-65%Calvin Klein Home Urban Biscuit Indoor Area Rug - Clearanceā
$275.00
$96.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Biscuit |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 80% Wool / Face: 20% Nylon / Warp: 80% Wool / Warp: 20% Nylon / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























