š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Calvin Klein Kathmandu Natural Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Brick Red |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 51% Jute / Face: 49% Wool / Warp: 51% Jute / Warp: 49% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.56" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.56" |
Select Title
From $104.65
Original: $299.00
-65%Calvin Klein Kathmandu Natural Modern Indoor Area Rugā
$299.00
$104.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Brick Red |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 51% Jute / Face: 49% Wool / Warp: 51% Jute / Warp: 49% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.56" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.56" |























