š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Calvin Klein Pretoria Stone Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Sandstone |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Mohair Wool / Warp: 100% Mohair Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $83.65
Original: $239.00
-65%Calvin Klein Pretoria Stone Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$239.00
$83.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Sandstone |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Mohair Wool / Warp: 100% Mohair Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |























