š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Calvin Klein Puli Seed Shag Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Seed |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.5" |
| Styles: | Shag & Flokati |
| Made In: | China |
| Thickness: | 1.5" |
Select Title
From $192.15
Original: $549.00
-65%Calvin Klein Puli Seed Shag Indoor Area Rug - Clearanceā
$549.00
$192.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Seed |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.5" |
| Styles: | Shag & Flokati |
| Made In: | China |
| Thickness: | 1.5" |























