š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Calvin Klein Riverstone Ivory, Grey Ivory, Mocha Farmhouse Indoor Area Rug
| Colors: | Light Brown, Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Farmhouse |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Price Range: | $$$$$ (Premium) |
$71.05
Original: $203.00
-65%Calvin Klein Riverstone Ivory, Grey Ivory, Mocha Farmhouse Indoor Area Rugā
$203.00
$71.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Light Brown, Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Farmhouse |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Price Range: | $$$$$ (Premium) |























