š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Calvin Klein Tallahassee Taupe Farmhouse & Country Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Ivory |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 73% Wool / Face: 27% Polyester / Warp: 73% Wool / Warp: 27% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Farmhouse |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
$139.65
Original: $399.00
-65%Calvin Klein Tallahassee Taupe Farmhouse & Country Indoor Area Rug - Clearanceā
$399.00
$139.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Ivory |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 73% Wool / Face: 27% Polyester / Warp: 73% Wool / Warp: 27% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Farmhouse |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |























