š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Calvin Klein Tulsa Grey Plush Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Plush |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
$111.65
Original: $319.00
-65%Calvin Klein Tulsa Grey Plush Indoor Area Rug - Clearanceā
$319.00
$111.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Plush |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |























