š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







DKNY Central Park West Grey Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $40.25
Original: $115.00
-65%DKNY Central Park West Grey Modern Indoor Area Rugā
$115.00
$40.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.4" |























