š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







DKNY Pure Knots Sage Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Muted Sage- Charcoal |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |
Select Title
From $46.55
Original: $133.00
-65%DKNY Pure Knots Sage Modern Indoor Area Rugā
$133.00
$46.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Muted Sage- Charcoal |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |























