š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









DKNY Pure Multi Weave Camel Contemporary Indoor Area Rug
| Colors: | Camel |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 71% Polyester / Face: 29% Wool / Face: Face / Warp: Face |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.71" |
Select Title
From $58.10
Original: $166.00
-65%DKNY Pure Multi Weave Camel Contemporary Indoor Area Rugā
$166.00
$58.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Camel |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 71% Polyester / Face: 29% Wool / Face: Face / Warp: Face |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.71" |























