š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







DKNY Pure Patterns Camel Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Camel |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $85.05
Original: $243.00
-65%DKNY Pure Patterns Camel Modern Indoor Area Rugā
$243.00
$85.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Camel |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























