š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



DKNY Pure Purl Grey Ivory Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 93% Wool / Face: 7% Other Fibers / Warp: 93% Wool / Warp: 7% Other Fibers |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $314.65
Original: $899.00
-65%DKNY Pure Purl Grey Ivory Modern Indoor Area Rugā
$899.00
$314.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 93% Wool / Face: 7% Other Fibers / Warp: 93% Wool / Warp: 7% Other Fibers |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























