š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



DKNY Pure Rows Ivory Grey Farmhouse Indoor Area Rug
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.6" |
| Styles: | Farmhouse |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Select Title
From $899.00
DKNY Pure Rows Ivory Grey Farmhouse Indoor Area Rugā
$899.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.6" |
| Styles: | Farmhouse |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |























