š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





DKNY Pure Shades Latte Vintage Indoor Area Rug
| Colors: | Latte |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.45" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $103.25
Original: $295.00
-65%DKNY Pure Shades Latte Vintage Indoor Area Rugā
$295.00
$103.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Latte |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.45" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |























