đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Inspire Me! Home Décor Joli Blue Grey Bohemian Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Blue, Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: High Pile / Warp: High Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.36" |
| Styles: | Bohemian |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
$188.65
Original: $539.00
-65%Inspire Me! Home Décor Joli Blue Grey Bohemian Indoor Area Rug - Clearance—
$539.00
$188.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Blue, Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: High Pile / Warp: High Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.36" |
| Styles: | Bohemian |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |























