š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Michael Amini City Chic Tangerine Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Dark Orange |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Leather / Warp: 100% Leather / Warp: Woolen Cloth |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $629.65
Original: $1,799.00
-65%Michael Amini City Chic Tangerine Modern Indoor Area Rugā
$1,799.00
$629.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Dark Orange |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Leather / Warp: 100% Leather / Warp: Woolen Cloth |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |























