š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Michael Amini Platine Charcoal Vintage Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Taupe |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 70% Luxelle / Face: 30% Wool / Warp: 70% Luxelle / Warp: 30% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $241.15
Original: $689.00
-65%Michael Amini Platine Charcoal Vintage Indoor Area Rug - Clearanceā
$689.00
$241.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Taupe |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 70% Luxelle / Face: 30% Wool / Warp: 70% Luxelle / Warp: 30% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Vintage |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |























