š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nicole Curtis Series 2 Ivory Contemporary Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 60% Wool / Face: 40% Rayon / Warp: 60% Wool / Warp: 40% Rayon / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $86.45
Original: $247.00
-65%Nicole Curtis Series 2 Ivory Contemporary Indoor Area Rug - Clearanceā
$247.00
$86.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 60% Wool / Face: 40% Rayon / Warp: 60% Wool / Warp: 40% Rayon / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























