š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Nicole Curtis Series 3 Grey Ivory Bohemian Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Bohemian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $239.00
Nicole Curtis Series 3 Grey Ivory Bohemian Indoor Area Rug - Clearanceā
$239.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Bohemian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























