š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Nourison Abstract Hues Grey White Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Gray White |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $36.75
Original: $105.00
-65%Nourison Abstract Hues Grey White Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$105.00
$36.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray White |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























