š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Nourison Alanna Blanket Indoor Area Rug
| Colors: | Blanket |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
| Price Range: | $$$$$ (Premium) |
Select Title
From $83.65
Original: $239.00
-65%Nourison Alanna Blanket Indoor Area Rugā
$239.00
$83.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Blanket |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
| Price Range: | $$$$$ (Premium) |























