š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Nourison Alanna Grey Farmhouse Indoor Area Rug
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Farmhouse |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $58.45
Original: $167.00
-65%Nourison Alanna Grey Farmhouse Indoor Area Rugā
$167.00
$58.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Farmhouse |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























