š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Nourison Aldora Sand Vintage Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Sandstone |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Bamboo-extruded Silk-like Fiber / Warp: Bamboo-extruded Silk-like Fiber / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $962.65
Original: $2,750.43
-65%Nourison Aldora Sand Vintage Indoor Area Rug - Clearanceā
$2,750.43
$962.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Sandstone |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Bamboo-extruded Silk-like Fiber / Warp: Bamboo-extruded Silk-like Fiber / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























