š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Nourison Aldora Silver Blue Vintage Indoor Area Rug
| Colors: | Medium Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Bamboo-extruded Silk-like Fiber / Warp: Bamboo-extruded Silk-like Fiber / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $199.15
Original: $569.00
-65%Nourison Aldora Silver Blue Vintage Indoor Area Rugā
$569.00
$199.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Medium Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Bamboo-extruded Silk-like Fiber / Warp: Bamboo-extruded Silk-like Fiber / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























