š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Nourison Ambiance Blue Silver Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Blue Silver |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $55.65
Original: $159.00
-65%Nourison Ambiance Blue Silver Modern Indoor Area Rugā
$159.00
$55.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Blue Silver |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























