š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Ambrose Light Green Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Light Green |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $732.91
Original: $2,094.02
-65%Nourison Ambrose Light Green Indoor Area Rug - Clearanceā
$2,094.02
$732.91Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Light Green |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























