š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Nourison Amore Dark Grey Shag Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Medium Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.5" |
| Styles: | Shag & Flokati |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.5" |
Select Title
From $111.65
Original: $319.00
-65%Nourison Amore Dark Grey Shag Indoor Area Rug - Clearanceā
$319.00
$111.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Medium Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.5" |
| Styles: | Shag & Flokati |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.5" |























