š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Nourison Andes Ivory Grey Scandinavian Indoor Area Rug
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: High Pile / Warp: High Pile |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Scandinavian |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $68.95
Original: $197.00
-65%Nourison Andes Ivory Grey Scandinavian Indoor Area Rugā
$197.00
$68.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: High Pile / Warp: High Pile |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Scandinavian |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |























