š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Nourison Antique Fusion Light Grey Vintage Indoor Area Rug
| Colors: | Light Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $94.15
Original: $269.00
-65%Nourison Antique Fusion Light Grey Vintage Indoor Area Rugā
$269.00
$94.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Light Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.28" |























