š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Asilah Light Blue Charcoal Bohemian Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Taupe |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Bohemian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
$106.05
Original: $303.00
-65%Nourison Asilah Light Blue Charcoal Bohemian Indoor Area Rug - Clearanceā
$303.00
$106.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Taupe |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Bohemian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























