š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Aura Silver Shadow Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Silver Shadow |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Luxcelle / Warp: 100% Luxcelle / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
$4,235.04
Nourison Aura Silver Shadow Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$4,235.04
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Silver Shadow |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Luxcelle / Warp: 100% Luxcelle / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























