š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Nourison Colorado Grey White Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Gray White |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.6" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Select Title
From $78.05
Original: $223.00
-65%Nourison Colorado Grey White Modern Indoor Area Rugā
$223.00
$78.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray White |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.6" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |























